TC302S
Soft Dondurma & Frozen Yogurt makinesi
Fiyat Performans Arayanlar İçin Doğru Seçim.

Başlangıç maliyetinden tasarruf mu etmek istiyorsunuz? O halde sizin için cevap TC302S gravitiy otomatik Soft dondurma ve Frozen yogurt makinesidir. Saatte 300 külah dondurma üretebilme kapasitesi performansı ile göz dolduruyorhem de kapladığı alanın küçük olması sayesinde tüm işletmeler için son derece idealdir. Teknolojik tasarımı yüksek performansı ve şık görüntüsü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmelliktedir.

Benzersiz Özellikler

Yüksek kabartma oranları ile mükemmel dokudaki dondurmanın hazırlanması için tek bir dokunuşunuz yeterli.
Entegre frekans dönüştürücü yeni nesil çekirdek işlemci, enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır.
Parlak inox kaplama ve şeffaf deşarj kapısı,ile makinenizin yüksek kaliteli görüntüsü mağazalarınızın tarzını vurguluyor.
Tecumseh soğutma kompresörü ve adı geçen üreticilerin diğer parçaları, yüksek performans ve uzun süre dayanıklılık sağlar.
Pastörize Özelliği: Bu üründe Pastörizasyon özelliği yoktur.

Otomatik Servis: Bu üründe otomatik sistem yoktur.

Hava Pompası: Bu sistem graviti çalışmaktadır.  

Silindir boyutu: 1 x 2.0L

Şeffaf Deşarj kapısı: Şık görünümlü şeffaf deşarj kapısı ile silindir içerisindeki soft dondurma karışımını gözle kontrol edebilme imkanı sağlanmıştır.

Direkt Sürüm Motoru: Taycool modellerinin tamamı kayışsız direkt sürüm motorları ile donatılmıştır, bu sayede daha güçlü ve efektif çalışan aynı zamanda enerji ve zamandan da tasarruf eden bir motor sistemi mümkün kılınmıştır.

Kazan Kapasitesi: 1 x 14.0L, Tek seferde 14 litre likit Soft Dondurma veya Frozen Yoğurt karışımı alabilme kapasitesi.

Kazan içi Koruma: Kazan içindeki likit soft dondurma karışımı daima 3-5°C arasında muhafaza edilir. Kazan içindeki karışımın bozulması veya deforme olması engellenmiş olur.

Soğutucu kompresörler: Ana kompresör: 1 x Fransız Tecumseh , 4071BTU/h soğutma gücündedir , Doğa dostu R404a soğutma gazı kullanmaktadır.

Mikro İşlemci Kontrolü: Anakart üzerindeki mikro işlemci; hava pompası, çevre ısısı, silindir içerisindeki soft dondurma veya frozen yoğurt sertliği ve kalitesi, ile kazan içerisindeki likit dondurma karışımınızın soğukluğunu daima kontrol ederek tüm operasyonel işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Ultra Sessiz: Makine içerisine entegre edilen yeni nesil frekans dönüştürücüler ile ses seviyesi 45 desibel seviyesine çekilmiştir, bu sayede özellikle kapalı ortamlarda rahatsız eden makine gürültüsünün ortadan kaldırılması hedeflenmiştir.

Azalan Ürün Uyarısı: Azalan ürün uyarı sistemi kontrol panelinde flaş yaparak likit takviyesi yapmanızı sağlar, bu sayede silindir içerisinde ürünün azalması ile oluşacak donmalar engellenmiş olur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme modunu açtığınızda hem kazan hem de silindir içerisindeki ürün senkronize bir şekilde 4°C.de muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde makineniz gece boyunca çok az bir enerji sarfiyatı yapar ve kullanıcıyı her gün makine yıkama probleminden kurtarır.
Yıkama Modu: Taycool modellerinin tamamında kendini yıkama özelliği standarttır. Olağan koşullarda makineyi 4 günde bir yıkamanız yeterlidir. Yıkama prosedürü için eğitim videolarını izleyebilir veya destek ekimizden yardım alabilirsiniz.

Sayaç: Kol her bir çekişte sayaç bir kontör atarak gün boyu satış adedi takibi yapmanızı sağlar. Bu sayede satıcı gün içerisinde ne kadar satış yapılmış olması gerektiğini bilir.

Kazan İçi Karıştırıcılar: Bağımsız bir motor tarafından kontrol edilen kazan içi karıştırıcılar kazan içindeki likit dondurma karışımınızın daima homojen kalmasını sağlar. Özellikle Frozen Yoğurt yapan işletmeler için tasarlanan bu sistem kazandaki yoğurt ile suyun ayrışmasına engel olarak karışımın kusursuz sürekliliğini sağlar.

Üretim Kapasitesi: 30 litre/Saat.180külah/80g porsiyonlar.

Dış Görünüş: Taycool modellerinin tamamı paslanmaz çelik (iNOX) görünümüyle son derece şıktır.

Başlıca Özellikler

Gece Bekleme

6 Kademeli Soğutma

Hata Uyarı Sistemi

Akıllı Senkronize Soğutma

Azalan Ürün Alarmı

Dijital Sayaç

Teknik Özellikler

Model

TC302S

Makine Türü

Set Üstü

Üretim Kapasitesi

180 Külah/h (80g/külah)

Aroma Adedi

1

Kazan Hacmi ve Adedi

14L x 1 Adet

Silindir Hacmi ve Adedi

2L x 1 Adet

Net Ağırlık

104KG

Paketli Ağırlık

134KG

Makine Ölçüleri

323x781x866 mm

Paket Ölçüleri

435x890x1060 mm

Hava Pompası

Yok

Kazan İçi Mixer

Var

Elektiriksel Özellikler

Güç

1750W

Voltaj/Frekans

220V/50Hz/60Hz

Motor Gücü

750W

Önerilen Güç

16A

Soğutma Sistemi

Kompresör

Tecumseh 1HP x 1 Adet

Soğutma Kapasitesi

4071 BTU/H

Soğutma Gazı

R404a

Soğutma Sistemi

Hava Soğutma

Makine Ölçüleri: